I verifikuar

Aksident në Vlorë më 23 janar 2014

10:53 Mar 4 2014 Vlore, Albania

Aksident në Vlorë më 23 janar 2014 Aksident në Vlorë më 23 janar 2014 Aksident në Vlorë më 23 janar 2014
Përshkrimi
Dy furgonë të Policisë së Burgjeve dhe një fuoristradë policie, janë përplasur në Vlorë më 23 janar 2014. Në këtë aksident kanë mbetur të plagosur 12 efektivë të policisë së burgjeve, ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë. Njëri është plagosur në veshka, ndërsa tjetri ka dëmtime në kokë. Sipas mjekëve, të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.
Besueshmëria: UP DOWN 0
Lini një koment
Emër:
Email-i:
Komente:
Kodi i sigurisë:
17 + 6 =

Raporte plotësuese

Aksident i rende ne Levan

08:59 Apr 14, 2014

levan, 13.66 Kms

Aksident në rrugën Levan-Tepelenë.

09:10 Feb 12, 2014

Rruga Levan tepelene, 17.83 Kms

Aksident në aksin Peqin-Elbasan pranë fshatit Pajovë

20:55 Feb 03, 2014

Pajovë, Albania, 42.57 Kms

Aksident midis Kavajes edhe Durresit

10:13 Jan 27, 2014

Midis Kavajes dhe Durresit, 51.65 Kms

Aksident ne Lagjen e Re, Ndroq

11:41 Jan 28, 2014

Ndroq, Albania, 54.89 Kms